دوره (بحث آزاد) Free discussion

دوره های مکالمه آزاد این شانس را به زبان آموزان میدهد تا فارغ از فشار و تنشی که ممکن است در سایر دوره های زبانی وجود داشته باشد، عقاید و نظرات خود را به انگلیسی بیان کنند، و این توانایی را به دست آورند که در لحظه به نظر سایرین پاسخ دهند.

در این دوره ها، موضوعات جنجال برانگیز، جذاب و به روز بر اساس سری کتاب های Impact  به بحث گذاشته می شوند. قالب و نحوه ارئه موضوعات در این کتاب ها به نحوی است که زبان آموزان میتوانند موضوعات مطرح شده را به صورت طبقه بندی و منسجم در فضایی راحت و بدون فشار به بحث گذارند.

نقدی که معمولا به دوره های مکالمه آزاد وارد می شود این است که  هیچگونه یادگیری در این کلاس ها اتفاق نمی‌افتد و زبان آموزان صرفا از دانش پیشین خود جهت اظهار نظر استفاده میکنند، و گاها زبان آموزان قویتر کلاس را در دست میگیرند و شانس صحبت از بقیه را میگیرند.

ما در این دوره ها، با انتخاب منابع طبقه بندی شده و ارائه فرصت اظهار نظر یکسان برای همه با نظارت دقیق مدرس، فرصت شرکت در بحث را برای همه شرکت کنندگان کلاس فراهم میکنیم. همچنین، در هر جلسه لغات و اصطلاحات مرتبط به موضوع مورد بحث، ارائه و درس داده میشوند. بنابراین، در اتمام دوره زبان آموزان قادر خواهند بود با دانش لغوی قویتر، روانتر و سریعتر نظرات خود را منتقل کنند و به نظرات سایرین پاسخ دهند.

 

مختصات دوره بحث آزاد

 

  • مناسب برای زبان آموزان سطح Intermediate  و Upper Intermediate
  • طول دوره: دو ماه، یک روز در هفته، هشت جلسه سه ساعته
  • امکان ادامه دوره تا سه ترم (شش ماه)
  • کتب مورد استفاده : Impact Values, Impact Topics, Impact Issues
  • استفاده از فیلم ها و ویدئوهای جذاب مرتبط با بحث
  • آموزش لغات، اصطلاحات و ضرب المثل های هر موضوع

 

 

 چرا استراليا را براي ادامه تحصيل انتخاب كنم؟

6 اشتباه بزرگ در يادگيري انگليسي

7 سايت عالي براي يادگيري لغات انگليسي

پانزده برنامه اندرويدي براي يادگيري انگليسي