ثبت نام دوره آمادگی زبان دکتری دانشگاه آزاد (EPT) فشرده، ویژه آزمون بهمن ماه 93  

هدف اين دوره آماده‌سازي دانشپذير براي شركت در آزمون EPT ( آزمون زبان انگليسي دکتری دانشگاه آزاد) مي باشد.

اين دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشي ارائه مي‌شود و دانشپذير سه روز در هفته، روزهای شنبه، دوشنبه  و چهارشنبه از ساعت 16:30 الی 20:15  در كلاس حضور مي يابد 
 
منابع آموزشي دوره آمادگي EPT توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر دو مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل Grammar و Reading مي‌باشد.

در اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.

مهلت ثبت نام اين دوره تا 28دی ماه مي باشد.
تاریخ شروع دوره 29 دی ماه سال 93 می باشد

 براي ثبت نام آنلاين در اين دوره ابتدا از طريق اين لينك در سايت عضو شده و مدارك مورد نظر براي ثبت نام كه در اين لينك آمده است را ضميمه کنید.

سپس منتظر بمانيد تا رمز عبور حساب كاربريتان در كمتر از يك روز در ساعات اداري** برايتان ارسال شود. سپس از طريق اين لينك در اين دوره ثبت نام آنلاين به عمل آوريد.

** توجه كنيد كه بعد از ثبت‌نام درسايت بين يك الي دو ساعت مدارك شما بررسي و حساب كاربري‌تان تأييد خواهد شد. چنانچه در طول ساعت اداري (16:00 - 8:00) تأييد حساب كاربري شما انجام نشد، جهت پي‌گيري تاييد ثبت نام و رفع مشكل با شماره 42312-021 تماس بگيريد.


نظرات

بهنام حبیب زاده
با سلام بنده میخواستم در دوره EPT دکتری ثبت نام کنم متاسفانه امکان ثبت نام انلاین فراهم نمیشه لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

ادمین سایت
از طرف سایت مشکلی نیست به منوی ثبت نام، زیرمنوی راهنمای عضویت در سایت مراجعه کنید در صورت وجود هرگونه ابهام با شماره 02142312 تماس بگیرید