منابع زبان آزمون دكتريمنابع زبان آزمون دكتري

با توجه به گستردگي منابع زبان آزمون دكتري و افزايش و تغييرات سالانه آنها، نگاه كارشناسانه اساتيدي كه به صورت مداوم و در بلندمدت آزمون ها را بررسي نموده اند و به كليه منابع تسلط كافي دارند، مي تواند كمك شاياني در جهت معرفي صحيح منابع آزموني به داوطلبان دكتري باشد.

طبق آخرين بررسي هاي كارشناسان و اساتيد دوره هاي زبان آزمون دكتري فرهيختگان دانشگاه تهران بر روال و محتواي سوالات طراحي شده، مهم ترين منابع به شرح زير مي باشند:

504Absolutely Essential Words

400Must-Have Words For The TOEFL

Barron's Essential Words For The TOEFL

ARCO TOEFL

ARCO TOEFL Grammar Work Book

ETS, Reading For The TOEFL

ETS, TOEFL Actual Test

ETS, TOEFL Practice Test

Peterson, TOEFL Grammar Flash

 تجربه فرهيختگان، به عنوان با سابقه ترين برگزاركننده دوره هاي آمادگي آزمون هاي ملي زبان، در بررسي سوالات آزمون ها و منابع آنان، نهايتا منجر به تهيه بسته هاي مكاتبه اي زبان آزمون دكتري، MSRT(MCHE)، MHLE و EPT شده است كه نياز به گذراندن زمان طولاني براي مطالعه منابع مختلف و سردرگمي داوطلبان را، از بين برده و رضايت آنان را به دنبال داشته است.

همچنين، تجربه نشان مي دهد كه مطالعه سوالات كنكور و آزمون هاي چند سال اخير، به نتيجه بهتر در آزمون جاري منجر خواهد شد. همين مهم، اساتيد موسسه را بر آن داشته است تا سوالات آزمون هاي اخير را نيز در دوره هاي حضوري و مكاتبه اي به صورت وي‍ژه، مد نظر قرار دهند .

جهت دريافت رايگان سوالات و پاسخنامه تشريحي زبان آزمون دكتري 92 و 93 كليك كنيد.


جهت دريافت رايگان بخشي از بسته مكاتبه اي زبان آزمون دكتري كليك كنيد.


نظرات

شيدا جوان
سلام ممنون از امكانات رايگان بسيار عالي كه در سايتتان قرار داديد

حسين اميني
سلام من داوطلب شركت در دوره MCHE هستم اما متاسفانه ظرفيت كلاس ها پر شده بود. لطفا دوره بعدي را به من ايميل كنيد .

منا بیژندی
با سلام.من فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی طراحی ونقشه کشی صنعتی با معدل 17/09 از دانشکده ولیعصر تهران.میتونم واسه ارشد بدون کنکور شرکت کنم.

ادمين
دوست عزيز شما مي بايست به واحد آموزشي دانشگاه خود مراجعه كنيد