دانلود رايگان تعدادي از منابع آزمون هاي زباني

لينك دانلود تعدادي از منابع اصلي و شناخته شده آزمون هاي زبان دكتري، MSRT، MHLE،UTEPT،EPT و TOLIMO در سايت فرهيختگان جهت دانلود رايگان قرار داده شده اند.

همچنین، جهت دريافت رايگان سوالات و پاسخنامه تشريحي زبان آزمون دكتري 92 و 93 ، 94 و 95 ايميل خود را به همراه كد PHD95به شماره 100042312 پيامك كنيد.

به عنوان نمونه: nemoone@gmail.com - PHD95


جهت دريافت رايگان بخشي از بسته مكاتبه اي زبان آزمون دكتري كليك كنيد.

 
 
تجربه فرهيختگان، به عنوان با سابقه ترين برگزاركننده دوره هاي آمادگي آزمون هاي ملي زبان، در بررسي سوالات آزمون ها و منابع آنان، نهايتا منجر به تهيه بسته هاي مكاتبه اي زبان آزمون دكتري، MSRT(MCHE)، MHLE و EPT شده است كه نياز به گذراندن زمان طولاني براي مطالعه منابع مختلف و سردرگمي داوطلبان را، از بين برده و رضايت آنان را به دنبال داشته است.

همچنين، تجربه نشان مي دهد كه مطالعه سوالات كنكور و آزمون هاي چند سال اخير، به نتيجه بهتر در آزمون جاري منجر خواهد شد. همين مهم، اساتيد موسسه را بر آن داشته است تا سوالات آزمون هاي اخير را نيز در دوره هاي حضوري و مكاتبه اي به صورت وي‍ژه، مد نظر قرار دهند .

جهت دريافت رايگان سوالات و پاسخنامه تشريحي زبان آزمون دكتري 92 و 93 ،94 و 95 ، ايميل خود را به همراه كد PHD95 به شماره 100042312 پيامك كنيد.

به عنوان نمونه: nemoone@gmail.com - PHD95جهت دريافت رايگان بخشي از بسته مكاتبه اي زبان آزمون دكتري كليك كنيد.

 

جهت دریافت اطلاعات دوره های نکته و تست آمادگی آزمون های MSRT، MHLE، EPT، UTEPT و TOLIMO کلیک کنید.نظرات

رضا باقري
سپاس از تلاش بي دريغ شما من در دوره تابستان زبان دكتري شركت كردم و در آزمون MSRT نمره 76 رو به واسطه همون دوره كسب كردم لطفا بفرماييد كارنامه رو چطور ارسال كنم كه در سايت قرار بگيره

ادمين سايت
كارنامه را به ايميل موسسه ارسال نماييد