تسهیلات و تمایزات

رضایتمندی فراگیران از کیفیت دوره ها و کسب مهارت مورد نظر

مطابق آمار، نزدیک به 60% از فراگیران موسسه از طریق معرفی دوستان و آشنایان خود موسسه مدت را انتخاب کرده اند.

همگن بودن شرکت کنندگان دوره های مختلف
 
با توجه به شرط دارا بودن حداقل مدرک دیپلم جهت شرکت در دوره های آموزشی، فراگیران مدت را، عمدتا دانشجویان، اعضــــای هیئت علمی دانشگاه ها، افراد متقاضی ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر داخــل یا خــارج از کشور تشکیل می دهند که این یکپارچگی و ایجاد فضای دانشگاهی از دلایل منحصر بفرد بودن موسسه مدت است.

مشخص بودن تقویم سالیانه آموزشی

که این تقویم، نشان دهنده نظم بالای آموزشی است. ضمن اینکه بدین ترتیب، دانشجویان از ابتدای سال، با در اختیار داشتن این برنامه، قادر به برنامه ریزی نسبی خواهند بود.

برخورداری از کادر علمی و اداری حرفه ای و مجرب و ایجاد محیطی مبتنی بر رفتار حرفه ای و آکادمیک

شهریه مناسب

شاید در نگاه اول، شهریه دوره های مختلف موسسه مدت همانند دیگر موسسات و یا حتی بیشتر از دیگر موسسات به چشم بیاید در حالیکه باید توجه داشت که قانون مشخص و کلـــی برای تقسیم بندی کتابـــــها وجود ندارد و هر موسسه به صورت ســــلیقه ای و یا با توجه به امکانات خود، کتابها را بخش بنــدی می کنـــد.

ارائه تخفیف های متنوع برای قشرهای گوناگون

-   20% تخفيف به بستگان دانشگاه تهران
-   30% تخفيف به فراگیران ممتاز موسسه
-   تخفیف هایی که طی تفاهم نامه های اختصاصي به موسسات، شرکت ها، انجمن ها و ... داده می شود.

مرکز معتبر شناخته شده در حوزه برگزاری کلاس های آمادگی آزمون های ملی و بین المللی

سابقه درخشان در تعدد و کیفیت برگزاری دوره های تخصصی

نظارت موشکافانه و علمی مدیر دپارتمان آموزش بر روند اجرای فرآیندهای آموزشی

از طریق مشاهده نحوه آموزش و رفتار اساتید در کلاس ها بوسیله دوربیــن های مداربسته، نظارت بر عملــکرد اســتاد در ارتبــاط با نحوه ارزیابی و نمره دهی به فراگیران و ارائه بازخورد به اساتید

به کارگیری مواد آموزشی به روز و تجهیزات آموزشی پیشرفته و به روزرسانی مواد آموزشی بر حسب تغییرات روز

خصوصـــا در زمینه آزمون های زبان و بالاخص آزمون های داخلی  دپارتمان ارتباط با فراگیران که سبب شده است فراگیران، حضور نماینده ای از موسســه به عنوان همراه، شنونده انتقادات و پیشنهادات و پیگیر رفع مشکلات آموزشی ایشان از اولین تا آخرین ترم و حتی پس از فارغ التحصیلی را به صورت مستقیم و ملموس احساس کنند.

موقعیت دسترسی ممتاز

با توجه به اینکه دانشجویان و هیات علمی دانشگاه ها قشر عظیمی از فراگیران موسسه مدت را تشکیل می دهند، دسترسی آسان موسسه مدت به 15 دانشگاه و دانشکده و واقع شدن موسسه در مرز طرح زوج وفرد که به نحوی بیانگر قرار داشتن سـاختمان موسسه در مرکـــزی ترین نقطه تهران است، رضایتمندی فراگیران را سبب شده است.

رعایت اصل صداقت با فراگیران

از آنجا که از اهداف اصلی مجموعه کمک به فراگیران جهت لمس روند بهبود دانش خود در شاخه های مختلف زبان می باشد، در جلسات مشاوره و تعیین سطح اولیه، با استدلال در ارتباط با نقاط ضعف واقعی آنان بحث می شود و چنانچه دانشجو ذهنیت اشتباهی در ارتبــاط با انتخاب دوره مدنظر خود داشته باشد، این ذهنیت بر طرف می شود کما اینکه این مشاوره منجر به عدم جذب دانشجو شود و از جمله دلایـلی که فراگیران با سابقه موسسه همواره اذعان دارند نگاه و هدف موسسه مدت، تجارت نیست، همین است.

اطلاع رسانی دقیق و به موقع از طریق پیام کوتاه

ارسال منظم ایمیل به فراگیران، سایت، وبلاگ، صفحات اجتماعی و ...

وجود نیروی کافی و با شرح وظایف مشخص و قانونمند به مجموعه و فراگیران کمک می کند تا هر فرد وظیفه خود را بدرستی بداند و نتیجتا خدمات را با کیفیت به انجام برسانند

موسسه مدت از واحدهای مدیریت، آموزشی،IT، ارتباط با فراگیران، مالی و اداری، پشتیبانی، کتابفروشی و خدمات تشکیل شده است.

ارزیابی دقیق و علمی اساتید در فرآیند استخدام

روند جذب اساتید از شروع تا پایان شامل ارسال رزومه کاری و تخصصی
مصاحبه حضوری، شرکت در آزمون سنجش اطلاعات و دمو می باشد که در هر مرحله تعداد کمی از اساتید موفق به شـرکت در مرحـــــله بعدی می شوند. پس از انتخاب اساتید مورد نظر، جلسه ای توجیهی برای آنان تشکیل می شود. ترم اول همکاری با اساتید منتـخب، همراه بـا تحت نظر گرفتن دقیق و مداوم همه جانبه ایشان و ارائه بازخورد مداوم به ایشان خواهد بود. سپس بعد از گذشت یک ترم، در مورد ادامه و یا عدم همکاری ایشان با موسسه تصمیم گیری می شود. این مراحل ســـخت و زمان بر اســـت اما مـــنجر به جذب اســـاتید با تجربه و قوی از هر لحاظ می گردد.

فعالیت دپارتمان IT با هدف بروز رسانی منظم و یکپارچه وبسایت، وبلاگ و صفحات اجتماعی موسسه مدت

از امکانات سایت می توان به ثبت نام آنلاین، امکان گفتگو در انجمن، پذیرا بودن انتقادات و پیشنهادات و انتقال آنان به واحد مربوطه، امکان دانلود مطالب مورد نياز مخاطبين فرهيختگان از سایت شامل سریال های صوتی، مقالات یادگیری نحوه مطالعه، مقالات انگلیـــــسی ، یادگیری روزانه کلمــــات و اصطلاحات به همراه تصویر مرتبط، یادگیری زبان از طریق کمیک استریپ ها و ... اشاره کرد. وبلاگ و صفحات اجتماعی موسسه نیز با فعالیت های مشابه با فراگیران مجموعه در ارتباط هستند.

نظرسنجی دوره ای و کاملا منطبق با استانداردهای نظرسنجی جهت ارتقای سطح کیفی آموزش و اعمال آن

تدوین و اجرای آئین نامه آموزشی داخلی مبتنی بر نظم و ساختار بروز آموزش بین المللی که در ابتدا برای دانشجویان به علت اجرای دقیق و صحیح آن به علت نا متعارف بودن، دافعه و در بلند مدت و لمس تاثیر مثبت آن بر یادگـــیری بهترشان، جــــاذبه ایجاد می کند.

کسب تقدیرنامه از نهادها و سازمانهای مرجع آموزش کشور همچون وزارت علوم، دانشگاه تهران و ...

انعقاد تفاهم نامه با مراکز معتبر؛ از مزایای انعقاد تفاهم نامه، استفاده از تخفیف های چشمگیر برای اعضای آن مرکز و تسهیلات دیگر می باشد.

رضایتمندی اساتید از شرایط در نظر گرفته شده برای ایشان که منجر به دوام همکاری آنان با موسسه مدت شده، در افزایش انگیزه اساتید و بالا بودن کیفیت تدریس نیز موثر بوده است.

برخورداری از قوانین و مقررات شفاف آموزشی و اداری برای دانشجویان، اساتید و کارکنان و رعایت دقیق و نظارت بر حسن اجرای آن به دور از اعمال نظر فردی و مبتنی بر نظم و منطق

ارائه گواهی نامه معتبر پایان دوره آموزشی