دوره (بحث آزاد مجازي) Free discussion

هدف دوره

این دوره برای زبان آموزان سطح متوسط طراحی شده و به دلیل ظرفیت محدود ، زبان آموزان زمان بیشتری برای صحبت کردن و اظهار نظر خواهند داشت. این دوره مناسب زبان آموزانی است که به دنبال فرصت صحبت کردن درباره موضوعات متنوع و بحث برانگیز فارق از محدودیت های سایر دوره های زبانی به زبان انگلیسی هستند و قصد دارند لغات و گرامری را که قبلا آموخته اند به حالت اکتیو درآورند و لغات و اصطلاحات بیشتری پیرامون موضوعات متنوع بیاموزند. همچنین داوطلبان آزمون های  IELTS و TOEFL با شرکت در این دوره قادر خواهند بود مهارت speaking  خود را تقویت نمایند واعتماد به نفس و دانش لغوی لازم برای صحبت کردن را بدست آورند.

 

سیستم آموزشی

برنامه ریزی هدفمند جلسات و ارسال فایلهای مربوط به هر جلسه، زبان آموزان را برای شرکت در کلاس آماده خواهد کرد. همچنین لیستی از لغات و اصطلاحات مرتبط با هر موضوع از قبل برای زبان آموزان ارسال خواهد شد تا افراد با آمادگی کامل در کلاسها حضور یابند و با دانش قبلی از لغات مربوطه، بهره بیشتری از کلاس ببرند و روانتر صحبت کنند.

موضوعات مورد بحث در هر جلسه، بر اساس سری کتابهای Impact  انتخاب شده که با طرح سوالات چالش برانگیز پیرامون موضوعات مختلف، به بهترین نحو زبان آموزان را برای صحبت کردن هدایت می کنند.

 

پلت فرم

نرم افزارadobe connect  برای شرکت در دره های موسسه فرهیختگان مورد استفاده قرار میگیرد که تمامی امکانات لازم از جمله تخته، میکروفن، وب کم برای زبان آموزان و مدرس و همچنین امکان گروه بندی زبان آموزان را فراهم می کند که تمامی این امکانات تجربه نزدیک به کلاس فیزیکی بدون محدودیت مکانی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. جلسه تست و آموزش نصب و استفاده از نرم افزار قبل از شروع دوره برای تک تک زبان آموزان برگزار خواهد شد.

 

جهت شرکت در دوره تعیین سطح به صورت تلفنی انجام میپذیرد. زبان آموزانی که طی یک سال گذشته سطح ۷ یا بالاتر را در موسسه گذرانده اند نیاز به تعیین سطح ندارند.

 

دوره بحث آزاد مجازی

طول دوره یکماهه
ظرفیت پنج نفر
جلسات هشت جلسه-دو روز در هفته- هر جلسه 1 ساعت و 45 دقیقه
شهریه 250/000 تومان
تاریخ شروع 16 مهر
تاریخ اتمام 12 آبان

* برگزاری دوره برای زبان آموزان سطح متوسط intermediateچرا استراليا را براي ادامه تحصيل انتخاب كنم؟

6 اشتباه بزرگ در يادگيري انگليسي

7 سايت عالي براي يادگيري لغات انگليسي

پانزده برنامه اندرويدي براي يادگيري انگليسي